Yhdistyksen hallituksessa vuonna 2022 toimivat:

Jari K. Sillanpää, puheenjohtaja                                          jari@maja.fi, 040 5444282

Eero Kokko, varapuheenjohtaja                                         eero.kokko@metropolia.fi

Miiro Haarma, sihteeri                                                         miiro.haarma@outlook.com

Heidi Hoffman, vaalipäällikkö ja mediavastaava             hoffmanheidi@hotmail.com

Minttu Jores, taloudenhoitaja                                             minttu.jores@gmail.com

Noora Elki, jäsenvastaava                                                    noora.elki@gmail.com

Tommi Luhtaniemi, hallituksen jäsen                               tommi@luhtaniemi.fi

Leena Lujamaa- Reisner, jäsenvastaava                          leena.lujamaareisner@gmail.com

Hemmo Siljander, hallituksen jäsen                                  siljanderh@gmail.com